ד"ר גיל סלוצקי

ניתוח חניכיים אסתטי

ניתוח חניכיים אסתטי נחשב לנפוץ יחסית בשנים האחרונות, מאחר והמודעות לחיוך המושלם רק הולכת וגדלה בעידן הנוכחי. כולם מעוניינים בחיוך של מיליון דולר, הנשקף אלינו מהפרסומות, הסדרות והסרטים השונים. אחת הדרכים לתרום לחיוך שלכם ולנראות האסתטית שלו, היא באמצעות פרוצדורות כירורגיות פלסטיות שנועדו לכסות שורשים חשופים או לעבות את החניכיים באזור בו החניכיים דקים. אנשים רבים סובלים מנסיגת חניכיים, כתוצאה מגורמים שונים. אנשים שנסיגת החניכיים שלהם אינה קשורה למחלת חניכיים, יכולים ליהנות מהיתרונות של ניתוח חניכיים אסתטי, שיספק להם קו חניכיים אחיד ובריא יותר. 
אנו במרפאה של ד"ר סלוצקי מתמחים בתחום של ניתוח חניכיים אסתטי. ד"ר סלוצקי הינו מומחה לפריודונטיה, בעל וותק של יותר מעשור בתחום. אנו מאמינים ביחס אישי ואדיב לכל לקוח, לצד הקפדה על שיטות עבודה מתקדמות ויעילות במיוחד.

ניתוח חניכיים אסתטי – למי זה יכול להתאים?

כל מי שסובל משיניים עם שורשים חשופים, המייצרים מראה פחות אסתטי, יכול לבדוק את האופציה של ניתוח חניכיים אסתטי. הניתוח יכול לשפר לא רק את הנראות של השיניים שלכם, אלא גם להפחית את רמת הרגישות שלהן ואף להקטין את הסיכון להמשך ההתדרדרות של נסיגת החניכיים. כמו כן, הניתוח יוביל להגנה על שורשי השיניים מפני עששת ויקטין את הסיכון לאיבוד השיניים, כתוצאה מחוסר יציבות, הנגרמת בעקבות מחסור בחניכיים, שנועדו לעגן אותן. כמובן שניתוח חניכיים חייב להתבצע אך ורק על ידי רופא שיניים המתמחה בתחום החניכיים, על מנת להבטיח לעצמכם את התוצאות היעילות והמקצועיות ביותר. ניתוח מוצלח יאפשר לכם ליהנות מקו חניכיים סימטרי יותר וימנע מצב של שיניים "ארוכות". יש לזכור כי לא מעט אנשים סובלים מביטחון עצמי נמוך כתוצאה מנראות השיניים והחניכיים שלהם, לכן ניתוח מסוג זה יכול לשפר משמעותית את המצב ולסייע בתחושה הכללית ובדימוי העצמי.  

מה חשוב לדעת לגבי ניתוח חניכיים אסתטי?

כדאי לציין כי נסיגת חניכיים יכולה להיגרם כתוצאה מסיבות שונות כגון מחלת חניכיים, צחצוח אגרסיבי מידי, גנטיקה בעייתית, שחזורי שיניים וכמובן שילוב של הגורמים השונים. חשוב לדעת כי ישנן דרכים שונות לבצע את ניתוח חניכיים אסתטי. אחת השיטות הנפוצות היא להשתמש ברקמת חיבור הנלקחת מהחך בפיו של המטופל ו"ומושתלת" באזור המבוקש בו חסרה רקמת חניכיים. ניתן להשתמש גם ברקמה מהחניכיים המצויה ליד השן הבעייתית, אך שיטה זו מיועדת רק לאנשים בעלי רקמת חניכיים עבה ורחבה בשיניים הסמוכות. בנוסף, ניתן להשתמש גם בתחליפים מלאכותיים, אך לרוב יעילותם תהיה נמוכה יותר.

אנו במרפאה של ד"ר סלוצקי נשמח לספק לכם ייעוץ מקצועי לגבי ניתוח חניכיים אסתטי. אנו משתמשים בשיטות היעילות והמתקדמות ביותר, על מנת להבטיח לכם חניכיים בריאות ועבות יותר, לצד חיוך של מיליון דולר. לפרטים נוספים, צרו קשר.

ניתוח חניכיים אסתטי

תפריט נגישות