ד"ר גיל סלוצקי

ניתוחי חניכיים אסתטיים

אנשים רבים בוחרים לעבור ניתוחי חניכיים אסתטיים, במטרה לשפר את נראות החיוך שלהם וליהנות ממראה אסתטי יותר. יש לזכור כי בעידן המודרני החיוך שלנו מהווה את כרטיס הכניסה שלנו למקומות עבודה, חוגים חברתיים ואפילו זוגיות. אנשים רבים הסובלים מבעיות חניכיים או שיניים, נוטים לחייך פחות ולסבול מביטחון עצמי ירוד ודימוי עצמי בעייתי. הדבר עלול לפגוע באיכות החיים ולהשפיע על כל האספקטים השונים בחיים. לכן חשוב להכיר את האופציה של ניתוח חניכיים אסתטי, שיכול להחזיר לכם את הרצון לחייך.
אנו במרפאה של ד"ר סלוצקי נשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי ניתוחי חניכיים אסתטיים. ד"ר סלוצקי הינו מומחה לפריודונטיה ומתמחה בניתוחי חניכיים. נשמח לעמוד לרשותכם לכל שאלה ולספק מענה מקיף לכל תהיה. 

מה זה ניתוחי חניכיים אסתטיים?

ניתוח השתלת חניכיים נחשב לניתוח אסתטי, מאחר והמטרה שלו היא לכסות את שורש השן או לעבות את החניכיים. ניתן להשתמש ברקמה מחלל הפה, או לחילופין ממקור חיצוני, על מנת להגדיל את כמות רקמת החניכיים ולהעניק לשיניים מראה אסתטי יותר. חשוב לזכור כי במקרים של נסיגת חניכיים, השיניים סובלות ממראה מוארך ופחות נעים לעין. כתוצאה מכך, החיוך פחות אסתטי והדבר עלול להשפיע על הדימוי העצמי והערך העצמי. מעבר לכך, כדאי לציין כי מחסור ברקמת חניכיים עלול להוביל לפגיעה ביציבות השיניים, הגברת הרגישות לקור או לחום והגברת הסיכון להתפתחות עששת ובסופו של דבר לפגיעה בלתי הפיכה בשיניים. לכן במקרים מסוג זה, מומלץ לעבור ניתוח השתלת חניכיים, על מנת לעצור את הנסיגה וליהנות מראה אסתטי יותר.
 

מה חשוב לדעת לגבי ניתוחי חניכיים אסתטיים?

כדאי לציין כי ניתוחי חניכיים אסתטיים חייבים להיות מבוצעים אך ורק על ידי רופא שיניים מומחה בתחום החניכיים. חשוב כמובן להגיע לייעוץ, על מנת להבין מהן האופציות העומדות לפניכם ומהן ההשלכות שלהן. יש לזכור כי נסיגת חניכיים עלולה להיגרם ממגוון רחב של גורמים שונים, החל מהזנחה של מחלת חניכיים ועד לצחצוח אגרסיבי, גנטיקה ושחזורים לקויים בשיניים. בכל מקרה, יש להקפיד לבחור ברופא שיניים המתמחה בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם את הטיפול המקצועי והיעיל ביותר. ברוב הפעמים הטיפול מבוצע תוך שימוש בשתל הנלקח מהחך של המטופל והפעולה מבוצעת בהרדמה מקומית. ניתן להשתמש בתחליפי רקמה ולבצע את ההליך באמצעות שימוש בטכניקות מיקרו כירורגיות, לכן חשוב לעבור את התהליך אצל פריודונט שעבר הכשרה מתאימה ומחזיק במיומנות הגבוהה הדרושה לביצוע יעיל של ההליך. 

אנו במרפאה של ד"ר סלוצקי נשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי ניתוחי חניכיים אסתטיים. ד"ר סלוצקי הינו מומחה בתחום הטיפול בחניכיים והוא משתמש בטכניקות ובציוד המתקדם ביותר, על מנת להבטיח לכם את הטיפול היעיל והמקצועי ביותר. נשמח לתאם אתכם תור לייעוץ מקצועי, במטרה לספק אבחון מקיף ותוכנית טיפול מותאמת אישית. לקבלת מידע נוסף ולתיאום תור, צרו קשר עוד היום!

ניתוחי חניכיים אסתטיים

תפריט נגישות